EYLİ İş Makineleri Oto.Mad.San.Tic.Ltd.Şti olarak biz, merkezi Ostim/Ankara’da bulunan ve Denizli’de şubesi olan ve 11 yıldır İş Makineleri sektöründe başarı ile hizmet vermekteyiz.

Volvo İş Makineleri başta olmak üzere İş Makineleri yedek parçalarının satış hizmetini de sürdürmekteyiz.

Firma olarak ürettiğimiz yedek parçalar “EYLİ “markası adı altında başta Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere diğer dünya ülkelerine de ihraç edilmektedir.

Ayrıca verdiğiniz siparişler üzerine her türlü İş Makinesi yedek parçalarının seri üretimini fabrikamızda üretmekteyiz.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş firmamızın ürün yelpazesinde 3000 adet parça bulunmaktadır.

EYLİ İş Makineleri olarak yaptığımız işi önemsiyoruz.İşimiz ile ilgili olarak bilgi ,tecrübe ve tüm teknolojik alt yapıya sahibiz.

Günümüzde zaman hepimiz için son derece değerli.Bu sınırlı zamanı hepimiz için doğru değerlendirme gayretindeyiz.

Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yola çıkmak için bizde bulunan 3 şeye inanın:

*Kalite

*Güven

*Samimiyet

Saygılarımızla

MİSYONUMUZ

11 senedir değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarını dikkate alarak ,müşterilerimize kalitemizden asla ödün vermeden tüm samimiyetimiz ile her daim sunduğumuz hizmetin arkasında durarak müşterilerimizin tercih sebebi olduk.Alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimize uygun bir servis ağı kurarak kaliteli ürün stoğumuz ile hizmet vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Adından da anlaşılacağı üzere şirket olarak vizyonumuz yani varmak istediğimiz nokta müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak ve hizmet sunduğumuz sektörde tüm dünyaya kaliteli,hızlı ve güvenilir hizmet sunan kurumsal sorumluluklarının bilincinde bir şirket olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

Firmamızın vazgeçilmez değeri kaliteden ödün vermeden dürüst bir biçimde çalışmaktır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek beklentilerine doğru biçimde cevap vermek firmamız için son derece önemlidir.Bu noktada inovasyon gücümüz sektörde fark yaratmamızı sağlamaktadır.

EYLİ İŞ MAKİNELERİ

Visits: 1509