Resmi Volvo satıcısı değiliz, fakat buna rağmen müşterilerimize geçerli bir alternatif ve bağımsız bir hizmet sunmaktayız. Yeni ve kullanılmış Volvo damperli kaya kamyonu ekipman parçaları, iş makineleri motorları ve her boyutta ve modelde kullanılmış belden kırmalı kaya kamyonları araçlar ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetler

Tüm Volvo iş makinaları şanzımanlarını yeniden üretip 1 yıl /750 saatlik bir garanti veriyoruz veya bütçeniz neyi elveriyorsa ona uygun bir tamir de yapabiliyoruz. Eyli şanzımanınızın yeniden yapılmasında ve daha büyük bir şanzımanlı gerçek bir Volvo için sadece orijinal Volvo parçaları kullanılmaktadır. Bunun dışında, tüm müşterilerimizi araçları bozulmadan önce aktif olarak tamire sokmaya cesaretlendiriyoruz. 10-12 bin saat yaklaşık bir normdur. Bu saatlerde, yağ süzgeçlerinin/filtrelerinin içi ciddi bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu şanzımanın gerçek durumu hakkında da önemli bir bilgi verecektir.

Parçalar

Stoklarımızda damperli kaya kamyonu parçalarının geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Diferansiyel contaları, egzozlar, otomatik şanzıman ve transfer kutusu, tekerlek aksı ve elektrikler, turbolar, yakıt enjeksiyon, aküler, hidrolik parçalar, yeni ve kullanılmış tekerlekler, jantlar, fren diskler, süspansiyon bileşenleri, kapsamlı motor yenileme kitleri vs. tamamı anında tedarik için stokta tutulmaktadır. Ayrıca, iyi durumdaki kullanılmış şasilerin, motor parçalarının ve kabinlerin bir seçimi yeni fiyatının çok altında sizi beklemektedir.

Satışlar

Belden Kırmalı Kaya Kamyonu Araçların uzmanları olarak kendimizi maliyetleri düşürmeye adamış bulunuyoruz. Damperli kamyonunuzu çalışır durumda tutmaya ihtiyaç duyduğunuzu çok iyi biliyoruz – fakat elbette bu ne pahasına olursa olsun denilecek bir çaba değildir. İnşaat endüstrisinin en ağır ve rekabetçi alanında çalışan müşterilerimize kesintisiz çalışmayla sağlanacak bu kazanımları aktarıyoruz. Hafriyat çalışması inşaattaki çok önemli alanlardan birisidir ve başarısı tüm personelin yetenekleriyle birlikte mevcut en iyi ekipmanların seçimine bağlıdır. Bu açıdan her zaman yanınızdayız.

Kullanılmış Volvo damperli kaya kamyonları oldukları gibi, çalışmaya hazır veya tamamen yenilenmiş olarak satışa sunuyoruz. Her durumda müşterilerimizin beklentilerini karşılamaları bizim için en önemli önceliktir. Diğer bir ifadeyle, bize sipariş verdiğinizde aklınızda olan kaliteli iş ekipmanlarını alırsınız. Yeni, kullanılmış ve yenilenmiş iş ekipmanları parçalarını rekabetçi fiyatlarla size tedarik ederek işletme maliyetlerinizi daha da aşağılara çekmekteyiz. 2005’den günümüzde tüm A25, A30, A35 ve A40 damperli kamyon modelleri ve tüm diğer Volvo ekipmanları talebinizin üzerine temin edilebilmektedir. Stoklarımızda her zaman için en yaygın olarak talep edilen parçaların %75’ini bulundurmaya özel bir çaba sarf ediyoruz. Yeni veya iyi durumdaki kullanılmış bir araç – seçim sizindir!

HIZLI CEVAP vererek acil sorunlara çözüm sunacak saha hizmeti mühendislerimiz bulunmaktadır. İş hayatının baskılarını çok iyi biliyoruz ve mevcut müşterilerimiz de işletme giderlerini azaltmak için bize güveniyorlar. Saygınlığımız bizim önümüzden giderken yeni işlerimizin çoğunu tavsiyelerle almaktayız.

Uyarı: Şirketimizin Volvo İş Makineleri şirketi ile herhangi bir bağlantısı veya bu şirket tarafından bize verilmiş herhangi bir onay bulunmamaktadır.